بابک امجد در ادامهٔ پروژهٔ «من‌کوب» و پس از نمایش طراحی‌هایش، این بار در «من‌کوب نمایش دو» تعداد «ده» نقاشی رنگ‌روغن بر بوم و در ابعاد مختلف را نمایش می‌دهد.
بابک امجد (۱۳۵۱، تبریز) طراح، نقاش، دیجیتال‌آرتیست و ویدئو‌آرتیست، دیپلمۀ نقاشی از هنرستان هنرهای تجسمی میرک تبریز (۱۳۷۰) و کارشناس نقاشی از دانشکدۀ هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی تهران (۱۳۷۷) است. او در نمايشگاه‌هاي انفرادي و گروهي متعددي در سطح ملي و بين‌المللي شرکت داشته است.
گالری هنر‌ی پژوهشی شهریاران، پروژهٔ کیوریتوریتال «من‌کوب» را با دو نمایش بر اساس مفهوم «خانه» اجرا مي‌کند. احسان شعردوست به نمايندگي از گروه کيوريتور اين نمايش گفت: “پروژهٔ «من‌کوب» با نمايش طراحي‌هاي بابک امجد با عنوان «من‌کوب» در تيرماه 1400 آغاز شد. امجد در آن نمايش، «خانه» را در جايگاه يک چارچوبِ مصنوعِ ذهنی و مادی به تصوير مي‌کشد که عمیق‌ترین تجاربِ زیستیِ او را با خود و با دیگری آغاز و به پایان می‌رساند. در اين طراحي‌ها، «زیستن» يک تلاش «من‌کوب» نام مي‌گيرد، در مسیرِ ایجادِ یک قطعیت برای انساني که خانه ندارد. حال در تکميل چرخۀ اين پروژه، امجد در «من‌کوب نمایش دو» نقاشي‌هاي خود را به نمايش مي‌گذارد که در ادامۀ جستجوهاي طراحي‌هايش، در نهايت به يک خودآگاهي از چيستي «خانه» و «من» مي‌رسد.”
همزمان با افتتاح این نمایش، گالري شهرياران از نخستین کتاب از مجموعۀ «آرتولوژی» خود با عنوان «من‌کوب؛ پروندهٔ یک پروژهٔ کیوریتوریال» رونمایی خواهد کرد که به اين پروژه اختصاص يافته است.

درخواست خرید

درخواست خرید اثر

برای درخواست خرید با شماره 0991646418 در واتساپ تماس بگیرید